Маленьких обездолених лучан розважали у цирку 21 Серпня 2012 9:58

Маленьких обездолених лучан розважали у цирку

Луцьким дітлахам з малозабезпечених сімей подарували свято – благодійники організували похід до цирку.

Як повідомили у прес-службі спілки громадських організацій «Молодіжна Платформа», 18 серпня на виставі Київського державного цирку «Шапіто» побували близько сорока дітей із малозабезпечених сімей 33-го кварталу Луцька.

Квитки на виставу коштували чимало: від 100 гривень і вище. А для сімей, які опинилися у складних життєвих ситуаціях, це значна сума, однак силами добрих людей дітки все ж отримали заряд позитиву у цирку.

Як зізналися самі малюки, дехто із них жодного разу не бували у цирку.

«Для таких діток, мабуть, будь-яка дрібничка в радість, хочеться подарувати якийсь приємний спогад, щоб вони знали, що люди не байдужі до них, дрібничка, але все ж таки їм буде приємно», – розповідає голова благодійного проекту «Чутливі серця» Аня Рекретюк.

«Найбільше нам сподобалися дресировані собачки, а ще смішний клоун Афоня, цікаво було подивитися на маленького леопарда. А ще нам було надзвичайно цікаво та незрозуміло, як фокусник у коробці крутить в різні сторони свою помічницю, а вона виходить потім ціла та неушкоджена», – діляться своїми враження, доповнюючи одна одну, дві дівчинки з сім’ї, яка опинилася у складній життєвій ситуації.

Джерело: ВолиньPost