Фонд «Україна 3000» нагородив переможців конкурсу на кращий український дитячий журнал 8 Жовтня 2012 15:13

Фонд «Україна 3000» нагородив переможців конкурсу на кращий український дитячий журнал

4 жовтня 2012 року, в рамках Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», відбулася церемонія нагородження переможців Першого всеукраїнського конкурсу на кращий український дитячий журнал навчально-розважального характеру. Конкурс був оголошений Міжнародним благодійним фондом «Україна 3000».

Конкурс тривав протягом серпня 2012 року. На адресу організаторів надійшло 14 заявок. Кожне з видань є унікальне, має свої особливості та «родзинки», їхні наклади коливаються від 4 до 60 тисяч, але всіх їх об’єднує одне – бажання сподобатися наймолодшому читачеві, зацікавити його не тільки розважальними, а й пізнавальними і навчальними матеріалами.

Нагороди переможцям вручила Голова Наглядової ради Фонду «Україна 3000» пані Катерина Ющенко. Звертаючись до присутніх, вона зазначила, наскільки важливо для дитини пізнавати навколишній світ зі сторінок яскравих і повчальних видань.

«Ви випускаєте надзвичайно якісні видання, – підкреслила пані Катерина, – і ми знаємо, наскільки важко сьогодні видавати конкурентноздатний дитячий журнал. Гортаючи сторінки ваших журналів, ми розуміли, яка величезна робота стоїть за ними – і художня, і педагогічна, і письменницька». Катерина Ющенко зізналася, що обрати переможців було вкрай важко.

Переміг у конкурсі журнал «Крилаті». Цей журнал має цікаву і дивовижну історію. Перші його числа вийшли у далекому 1949 році в Канаді. Він декілька разів зливався з іншими виданнями, але згодом все одно відроджувався. Він видавався у Торонто, Нью-Йорку, Брюсселі. З кінця 1990-х років «Крилаті» видаються в Україні. Фонд «Україна 3000» здійснить передплату цього видання на суму 4 тисячі гривень.

Ще два журнали – «Професор Крейд» і «Котя» – отримали спеціальні відзнаки і передплату по 2 тисячі гривень кожен. Катерина Ющенко вручила представникам цих видань відповідні сертифікати.

Видання отримуватимуть діти з малозабезпечених сімей, вихованці інтернатів і дитячих будинків, діти з особливими потребами.

Джерело: МБФ «Україна 3000»


Галерея (6 фото)

* Для перегляду клікніть на фото