Укрпошта за участі ДП «Преса» втретє оголошує всеукраїнську акцію з доброчинної передплати «Подаруй дитині радість читання!» 2 Листопада 2012 14:15

Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» спільно з Державним підприємством по розповсюдженню періодичних видань «Преса» закликає всіх небайдужих людей долучитися до Третьої всеукраїнської акції з доброчинної передплати «Подаруй дитині радість читання!», яка триватиме з 01 листопада до 20 грудня 2012 року.

Акція відбувається в рамках передплатної кампанії на 2013 рік.

Мета акції – передплатити якомога більше друкованих вітчизняних видань дитячої та юнацької тематики для будь-якого соціального закладу України, де виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Оформити доброчинну передплату можна в кожному з майже 14 тисяч поштових відділень по всій Україні, де нададуть інформацію про дитячі заклади регіону та країни загалом, найповніший перелік видань дитячої тематики тощо. Також інформацію про акцію розміщено на корпоративному порталі Укрпошти (www.ukrposhta.com) та сайті ДП «Преса» (www.presa.ua) в розділі «Акції та конкурси».

Оформити передплату можна також на сайтах УДППЗ «Укрпошта» та ДП «Преса» за допомогою сервісу «Передплата on-line».

Перебіг акції та її результати висвітлюватимуться на корпоративному порталі Укрпошти та на сайтах її філій, у газеті «Поштовий вісник» та інших ЗМІ.

У 2010-2011 роках акцію підтримали представники підприємств, банків, державних установ, приватні підприємці, а також звичайні люди, котрі не пошкодували коштів і передплатили сиротинцям барвисті та цікаві друковані видання. Серед найактивніших учасників були поштовики, які не лише закликали взяти участь в акції, а й власним коштом передплачували дітям газети та журнали.

Шановні громадяни! Організатори акції сподіваються, що цього року вдасться досягти ще кращих результатів і знову подарувати радість читання багатьом обездоленим дітям.

Взявши участь в акції, ви своїм добрим вчинком не лише привертаєте увагу широких громадських кіл до проблем дитячих соціальних закладів, а даєте можливість їх вихованцям читати газети й журнали, а отже, розвиватися.

Пам’ятаймо: наша небайдужість – щасливі посмішки дітей!

Джерело: Укрпошта