Оркестр театру Заньковецької дасть благодійний концерт для порятунку хворого на лейкемію хлопчика 7 Листопада 2012 13:52

Оркестр Національного академічного українського драматичного театру ім. М. Заньковецької проведе традиційний благодійний концерт у храмі св. Лазаря у Львові. Цьогоріч причина вагома, як, зрештою, завжди. Річ у тім, що у Дем’яна Гирича лікарі виявили лейкемію. Хлопчику лише дев’ять років, але він вірить у те, що все буде добре, бо на світі є чудеса, повідомили у театрі.

«Запрошуємо Вас до храму, де звучатиме музика, яка змушувала тисячі людей плакати і сміятися. Осіннього вечора ця музика буде боротися за життя, буде намагатися врятувати маленького хлопчика, який ще стільки не чув, стільки не бачив. Кажуть, мистецтво завжди дає надію. Буде прекрасно, якщо ми разом дамо можливість дитині відчути життя на повну», – йдеться в повідомленні.

У програмі концерту звучатимуть наступні твори: Концерт для двох гобоїв А. Вівальді, Бранденбурзький концерт №4 Й. С. Баха, концерт для кларнета і альта М. Бруха, концерт для гітари і бандонеона А. П’яцолли тощо. Солуватимуть заслужені артисти України Т. Івасик та А. Вакула, а також відомий львівський гітарист С. Гурін та флейтист Р. Левчак. Своїми талантами дивуватимуть і молоді львівські виконавці М. Масляк, М. Лень, Ж. Масляк, В. Яремій. Диригент оркестру Національного театру ім. М. Заньковецької заслужений артист України Богдан Мочурад.

Джерело: Galinfo