На аукціоні у Ковелі зібрали кошти на спецтранспорт для дітей-інвалідів 14 Січня 2013 20:57

Понад 17 тисяч гривень на спецтранспорт для дітей-інвалідів вдалося зібрати на благодійному аукціоні, де презентували роботи вихованців гуртка «Творче коло» ГО «Реабілітаційний центр» у Ковелі. Про це йдеться у сюжеті ТЦ «Ковель».

Три десятки кращих творчих робіт вихованців «Реабілітаційного центру» в Ковелі виставили на благодійному аукціоні, який організували спільними зусиллями голови правління ГО, дирекції місцевого Палацу учнівської молоді та міської влади.
Окрім того, ідею благодійної акції підтримали редакція газети «Голос України», благодійні фонди та чимало ковельських підприємців.

Уже перший лот аукціону – новорічну ялинку – продали за 500 гривень, що у декілька разів перевищувало стартову ціну.
Загалом же на торгах організаторам аукціону вдалося зібрати понад 17 тисяч гривень. Голова правління «Реабілітаційного центру» Наталія Славікова переконана: ковельчани вкотре довели, що доброта і милосердя для них – не порожній звук.
Окрім того, учасники аукціону мали змогу подивитись виступи народного художнього ансамблю «Барвінок» та учнів міської гімназії. А у фіналі благодійного дійства артисти та глядачі разом співали колядки.

Джерело: Волинські новини