Нью–Йоркський тиждень моди традиційно почався з показу благодійної колекції 8 Лютого 2013 10:57

Нью–Йоркський тиждень моди традиційно почався з показу благодійної колекції

Тиждень моди для її шанувальників – свято не лише очікуване, а й непередбачуване. Адже дизайнери ретельно оберігають свої колекції від чужого ока аж до тієї миті, коли моделі вперше продемонструють їхні творіння на подіумі.

Але в Нью-Йоркського тижня моди, який стартував позавчора, є принаймні одна стабільна «фішка»: дефіле The Heart Truth Red Dress Collection, з якого все завжди й починається. Звісно, передбачити, які саме модні тенденції оберуть кутюр’є (а у створенні речей для цього показу беруть участь різні дизайнери), і в цьому разі неможливо. Проте одна річ відома напевне: всі елементи колекції будуть винятково червоного кольору, і це будуть лише сукні.

Благодійна акція, яка відбувається під егідою організації The National Heart (кампанії за зменшення ризику серцевих захворювань у жінок), відзначається тим, що на подіум виходять не професійні моделі, а «просто» знаменитості. Тож увага публіки до цього заходу забезпечена, адже не так часто можна побачити стільки зірок одразу. Та ще й попліткувати про їхні неідеальні фігури – більшість манекенниць, які беруть участь у показі, модельними формами похвалитися аж ніяк не можуть.

Джерело: «Україна молода»