Monthly Archives: Вересень 2022

Військові за півціни можуть пройти медичні обстеження у Медичному Центрі NOVO у Львові 22 Вересня 2022 11:55

Із 50% знижкою учасники бойових дій мають змогу пройти МРТ, КТ-діагностику та інші обстеження в Медичному Центрі NOVO у Львові.

Вітаємо у дружній сім’ї Асоціації благодійників України дві організації! 18 Вересня 2022 13:12

16 вересня 2022 року на засіданні Правління було прийнято рішення прийняти до лав Асоціації благодійників України дві організації – Благодійну організацію «Благодійний фонд «Код нації» та Благодійну організацію «Благодійний фонд «Українська родина».

До Медичного центру NOVO з діловим візитом завітав д-р Михайло Левко зі штату Нью-Джерсі 17 Вересня 2022 14:56

13 вересня 2022 року до Медичного центру NOVO з діловим візитом завітав д-р Михайло Левко – меценат, медичний директор центру артриту та остеохондрозу штату Нью-Джерсі, віце-президент з фінансів Світового Конгресу українців, Голова правління Федеральної кредитної спілки NOVA UA.

Кошти на перший ударний дрон у рамках спільної програми Фонду Андрія Хливнюка та ПриватБанку зібрали менш ніж за тиждень 15 Вересня 2022 11:43

Менше ніж за тиждень благодійних зборів на спільну програму “Фонд Андрія Хливнюка. Ціль – 10 дронів” та ПриватБанку, зібрали понад 2 мільйони гривень! Саме така вартість ударного дрону Punisher, і це означає, що завдяки пожертвам українців, на один дрон до цілі з десяти стало ближче.  

Розпочався 5-й навчальний рік в IT Academy від Благодійного фонду “Благомай” 8 Вересня 2022 12:42

Благодійний фонд “Благомай” розпочав 5-й навчальний рік GoFriends IT Academy! ⠀Вже почали свій шлях до опанування сучасної професії в айті 20 випускників із дитячих будинків та центрів для переселенців. Для їх відбору провели:

Вітаємо з Міжнародним дем благодійності 5 Вересня 2022 12:10

Сьогодні – 5 вересня – відзначається Міжнародний день благодійності. Вітаємо всіх колег з професійним святом, всіх благодійників, благодійні фонди, волонтерів, меценатів та тих, хто хоч раз в житті допоміг нужденному, зробив добру справу! Дякуємо людям, які допомагають іншим, не залишають в біді та наближають нашу перемогу. У цей день хочеться побажати всім нам терпіння, наснаги […]

У США відбувся благодійний концерт до Дня Незалежності України 2 Вересня 2022 13:31

28 серпня у Сполучених Штатах Америки відбувся благодійний концерт музикантки з Брукліна – Акіко Паволки, присвячений Дню Незалежності України. Захід організував та провів Ukraine Assistance Fund, який є представництвом Асоціації благодійників України в США.