Білл Гейтс надасть 750 млн дол. на боротьбу зі СНІД 30 Січня 2012 11:15

Засновник корпорації Microsoft Білл Гейтс пожертвує 750 млн дол. Всесвітньому фонду боротьби зі СНІД, туберкульозом та малярією. Про це мільярдер повідомив на Всесвітньому економічному форумі в Давосі.

"Склалася складна економічна ситуація, однак це не виправдання для скорочення допомоги бідним верствам населення земної кулі", – сказав Гейтс. Крім того, він зазначив, що його допомога Фонду стане сигналом до того, що дана структура цілком заслуговує довіри інших.

Раніше благодійний фонд Гейтса вже виділяв організації допомогу в розмірі 650 млн дол.

Гейтс попросив не перебільшувати відомості, що нібито мали місце факти розтрати і корупції, що обійшлися Фонду в десятки мільйонів доларів. Гейтс нагадав, що Фонд врятував тисячі життів.

З моменту виявлення вірусу 25 років тому було випробувано кілька потенційних вакцин, однак жодна з них так і не стала ефективною в боротьбі з ним. Причиною цього є те, що вірус постійно мутує і вражає імунну систему людини, а вакцини як раз діють таким чином, що намагаються спровокувати імунну систему на боротьбу з інфекціями.

Білл Гейтс – американський підприємець, співголова Фонду Білла і Мелінди Гейтс. У період з 1996 по 2007 р. і в 2009 р. – найбагатша людина планети за версією журналу Forbes. Його статки за підсумками 2011 р., за версією журналу, оцінювалося в 56 млрд дол. Гейтс є одним з рекордсменів за розміром коштів, переданих на благодійність: у період з 1994 по 2010 р. він вклав у Фонд Білла і Мелінди Гейтс більше 28 млрд дол. У лютому 2010 р. Гейтс виступив з пропозицією до всіх мільярдерів про передачу половини їх статку на благодійну діяльність.

Фонд Білла Гейтса – найбільший благодійний фонд, заснований в 2006 р. Штаб-квартира фонду розташована в м.Сієтл.

РБК-Україна