
23 червня у Миколаївському обласному краєзнавчому музеї пройшла церемонія нагородження переможців регіонального конкурсу «Благодійна Миколаївщина-2020».
Серед номінантів: меценати, волонтерські та громадські організації, благодійні фонди, дитячі колективи. Переможців обирали за підсумками діяльності впродовж 2020 року – їх нагородили відзнакою “Ангел добра” та дипломами. (більше…)














