Monthly Archives: Травень 2022

6 ЧЕРВНЯ СТАНУТЬ ВІДОМІ ЛАУРЕАТИ ЦЬОГОРІЧНОГО НАЦІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ (церемонія онлайн) 30 Травня 2022 11:52

Оргкомітет та експертна рада Національного конкурсу «Благодійна Україна» повідомляють про дату та схему оприлюднення результатів 15-го Національного конкурсу «Благодійна Україна-2021».

Благодійний фонд Let’s Help допомагає людям похилого віку під час війни 26 Травня 2022 13:44

Благодійний фонд Let’s Help – член Асоціації благодійників України та неодноразовий переможець Національного конкурсу «Благодійна Україна». Благодійний фонд з 2015 року системно допомагає людям похилого віку та працює над створенням гідної старості в Україні. Під опікою БФ Let’s Help перебувають десятки тисяч підопічних, що проживають в геріатричних пансіонатах у 10 областях України. З початку повномасштабної […]

Сумуємо з приводу смерті нашого колеги – Андрія Коцюби 20 Травня 2022 15:41

Вчора, 19 травня 2022 року не стало нашого колеги, чудового, світлого та щирого друга Андрія Ігорьовича Коцюби. Андрій Коцюба завжди був з нами у численних міжнародних проєктах: його знання, особисті контакти допомагали налагоджувати зв’язки та реалізовувати нові ініціативи. Він підтримував діяльність Асоціації з самого початку та долучався до наших ініціатив і в останніх місяцях.

Ініціатива Фундації сім’ї Хансен (США) для медичного центру NOVO 19 Травня 2022 14:57

Член АБУ Медичний центр NOVO долучився до фінансової допомоги внутрішньо переміщеним особам. За власної ініціативи Фундація сім’ї Хансен із США (штат Юта) вирішила надати фінансову допомогу внутрішньо переміщеним особам, які постраждали від агресивних дій російської федерації.

Щодо нових членів Асоціації благодійників України 19 Травня 2022 13:22

Інформуємо, що 16 травня 2022 руку на засіданні Правління було прийнято рішення прийняти до лав Асоціації благодійників України Міжнародний благодійний Фонд «Здоров’я Українського Народу». Президент МБФ «Здоров’я Українського Народу» – Сергій Сошинський, співголова Оргкомітету «Національної Медичної Премії».

Відбулось онлайн засідання Оргкомітету Національного конкурсу “Благодійна Україна-2021” 16 Травня 2022 16:17

13 травня 2022 року в онлайн режимі відбулось засідання Оргкомітету Національного конкурсу «Благодійна Україна-2021», на якому підбили підсумки конкурсу. Загалом Оргкомітет прийняв та зареєстрував 444 заявки із різних регіонів України.

Робочі зустрічі у Вашингтоні 10 Травня 2022 23:22

Перебуваючи з робочим візитом у США Президент Асоціації благодійників України Олександр Максимчук відвідав Вашингтон, де провів кілька зустрічей з представниками волонтерської спільноти, керівниками благодійних організацій та громадськими діячами, що працюють у США.

Візит до Вашингтона 9 Травня 2022 11:55

Перебуваючи з робочим візитом у США Президент Асоціації благодійників України Олександр Максимчук відвідав Вашингтон, де провів кілька зустрічей з представниками волонтерської спільноти, керівниками благодійних організацій та громадськими діячами, що працюють у США.

Завдяки підтриці міжнародної організації HelpUkraine22, Медичний центр NOVO надає медичну допомогу внутрішнім переселенцям 6 Травня 2022 12:38

Завдяки співпраці учасників Асоціації благодійників України з партнерами з міжнародної організації HelpUkraine22 вдалось реалізувати кілька важливих проектів. Серед них актуальний проєкт із надання медичної діагностичної та консультативної допомоги внутрішньо переміщеним особам з районів ведення бойових дій та інших міст України, що здійснюється в рамках реалізації Програми #NOVOhelp.

Друга партія джгутів-турнікетів вже передана для потреб воїнів ЗСУ 3 Травня 2022 21:35

Львівський медичний центр «NOVO», як логістичний та медичний оператор програми #CharityHelpUA, продовжує пошук та закупівлю медичних джгутів-турнікетів для потреб воїнів ЗСУ. Місяць тому до медичного центру з-закордону прибула перша партія турнікетів, які були передані для потреб ТРО Львова, Києва, Житомира.